با مطالعه مطالب زیر مشخصات فنی و اطلاعات فروش کولر گازی اسپلیت هیوندای و خرید آنلاین، گارانتی اصلی شرکت هیوا سرویس و بهترین قیمت نمایندگی کولر گازی هیوندای HYONDAI همراه با تصاویر با عملکرد سرد، سرد و گرم رده انرژی A و B با توجه به موقعیت نصب دیواری، ایستاده، پرتابل و پنجره ای در ظرفیت های ۹۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ به صورت معمولی و اینورتر، کمپرسور روتاری و پیستونی را مشاهده و بررسی نمایید.

ادامه مطلب

مشخصات خرید هوشمندانه کولر گازی اسپلیت هیوندای – HYONDAI

کولر گازی هیوندای از سری تجهیزات سیستم تهویه مطبوع در صنعت تأسیسات می باشد. گروه صنعتی هیوندای با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد و همچنین استفاده از ماشین آلات پیشرفته اتوماتیک در خط تولید، کولر گازی اسپلیت با کیفیت بالا در سطح استاندارد های اروپا تولید و به بازار عرضه می نماید. اسپلیت هیوندای مجهز به سیستم فیلتر چندگانه تصفیه هوا جهت بهبود کیفیت هوای محیط می باشد. این فیلترها شامل ویتامین C جهت عملکرد سیستم دفاعی بدن، فیلتر یون نقره ضد باکتری و ضد ویروس، فیلتر آنتی فرمالدهید میباشد. اسپلیت اینورتر هیوندای قابلیت پرتاب باد تا ۱۵ متر دارد و جهت کنترل دما و حالت کارکرد از راه دور دارای ریموت میباشند. کولرگازی هیوندای با رده مصرف انرژی گرید A در لیست کولر گازی های کم مصرف قرار دارد. خرید این کولر گازی علاوه بر صرفه جویی در مصرف انرژی و حفظ محیط زیست هوایی تصفیه شده و خنک به شما هدیه می بخشد. مدل های تولید شده شامل اسپلیت اینورتر دیواری و پرتابل با گارانتی اصلی در وب سایت خانه تاسیسات موجود می باشد. در ادامه به موقعیت نصب، کمپرسور اسپلیت هیوندای پرداخته ایم.

موقعیت نصب و مدل های کولر گازی هیوندای

کولر گازی هیوندای از نظر موقعيت نصب به صورت ايستاده ، پرتابل ، پنجره ای و ديواری و در مدل های متنوع و با ظرفیت های متفاوت با عملکرد سرد و گرم توليد و عرضه ميگردد.

کمپرسورهای مورد استفاده در اسپلیت های هیوندای

شرکت صنعتی هیوندای از کمپرسور های روتاری ، اسکرال و دارای کيت اينورتر برای توليد کولر گازی استفاده می کند. در کمپرسور اسپلیت هیوندای از گاز مبرّد R22 و R410 سازگار با محیط بکار می رود.

کمپرسورهای روتاری  اسپليت هیوندای بوسیله یک پروانه، که از یک تیغه ی ۳۶۰ درجه تشکیل، باعث مکش گاز درون سیلندر شده و در هنگامیکه گاز مبرد وارد کمپرسور میشود، با پره تیغه ها برخورد و به سمت لوله های خروجی هدایت میگردد. فضای بین سیلندر و پیستون توسط پره به دو قسمت مکش و تخلیه تقسیم شده به این صورت که در هنگام چرخش پیستون حجم هوای بین این دو قسمت متغیر می باشد و مبرد را به درون کمپرسور مکش و تراکم و تخلیه می نماید. کمپرسور روتاری از لحاظ سرعت دور، ثابت و متغیر و تعداد پره در انواع مختلفی می باشد. با هر دور کار کرد کمپرسور مراحل مکش، تراکم و تخلیه مبرد صورت می گیرد. از مهمترین کاربرد این کمپرسور می توان به سیستم تهویه مطبوع نام برد.

کمپرسور اسکرال  اسپليت هیوندای از دو تيغه فلزی ضخيم بصورت مارپيچ که يکي از تيغه ها ثابت و ديگری متحرک تشکيل شده است. با توجه به مارپيچ بودن تيغه ها گاز درون آن به حرکت در امده و هوا به مرور فشرده شده تا به نقطه انتهايی رسيده و خارج شود. در زمانی که احتیاج به تراکم حجم  بیشتر گاز مبرد و همچنین دما و فشار بالا باشد از کمپرسور اسکرال استفاده می شود که این عمل کمپرسور به وسیله دو مارپیچ حلزونی ثابت و دوار انجام میشود. کارکرد این کمپرسور به این صورت است که بخار مبرد سرد بعد از ورود به داخل مارپیچ ثابت در میان دو مارپیچ متراکم شده و از میان مارپیچ به صورت ثابت خارج می شود. از ویژگی های این کمپرسور می توان به ساختار ساده تر، بازدهی بالا، اتلاف انرژی کمتر و لرزش پایین اشاره نمود و کاربرد آن در سیستم تهویه مطبوع تجاری و سردخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

گارانتی و خدمات پس از فروش اسپلیت کولر گازی هیوندای

کولر گازی هیوندای دارای ۶۰ ماه گارانتی کمپرسور، ۱۸ ماه قطعات، ۱۰ سال خدمات پس از فروش، ۵ متر لوله رایگان می باشد. اسپلیت های هیوندای در سراسر کشور به صورت رایگان توسط نیروهای متخصص شرکت هیوندای، با گارانتی اصلی هیوا سرویس نصب و راه اندازی می گردد.

کولرگازی و اسپلیت هیوندای