خانه تاسیسات

مجموعه خانه  تاسیسات در سال ۱۳۸۸با افتتاح فروشگاه ، فعالیت خود در بازار تاسیسات ایران را آغاز نمود. با پیشرفت روز افزون تکنولوزی و اهمیت یافتن جایگاه اینترنت در روابط بشری، مجموعه خانه تاسیسات بر آن شد تا با راه اندازی یک وبسایت تخصصی تر در زمینه فروش کالاها و تجهیزات تاسیساتی بر روی دامنه www.htasisat.ir پاسخگوی بخشی از نیازهای جامعه در خصوص تهیه و تامین محصولات تاسیسات سرمایشی و گرمایشی ساختمان باشد.

در راستای نیل به این اهداف، خانه تاسیسات با تعدای از معتبرترین تولیدکنندگان داخلی و خارجی تجهیزات سرمایشی و گرمایشی ساختمان، ،اتصالات و تجهیزات کنترل و اندازه گیری سیالات ، قرارداد همکاری منعقد نموده است که بر اساس آن خدمات فروش و پس از فروش محصولات را به متقاضیان این محصولات ارائه می نماید.به نحوی که افراد و ارگان های مصرف کننده کالاها بدون واسطه به منبع اصلی تأمین کالا دسترسی داشته باشند و کالاهای مورد نیازشان را مطابق با لیست قیمت کارخانه بدون هیچگونه افزایش قیمتی تهیه نمایند.

همچنین مشتریانی که در لیست محصولات مورد نیازشان مجموعه ی متنوعی از کالاها می باشد به طوری که تأمین آن برای یک کارخانه سازنده مقدور نباشد، در اینجا با گردآوری محصولات چند کارخانه، این امکان برایشان فراهم شده است تا تمام مایحتاج خود را یکجا از این مجموعه تأمین نمایند.