رادیاتور آلومینیومی

نکات مهم انتخاب و خرید انواع رادیاتور آلومینیومی :

به طور کلی یکی از روش های رایج گرمایش در آپارتمان ها و منازل استفاده از انواع رادیاتور آلومینیومی (یا پنلی، فولادی و … ) می باشد. آب موجود در رادیاتورها در سیستم حرارت مرکزی ساختمان (موتورخانه) توسط تجهیزاتی مانند مشعل و دیگ، گرم می‌شود و این آب گرم‌ توسط پمپ و لوله ها به قسمت‌های مختلف ساختمان هدایت و وارد رادیاتورهای هر قسمت می‌شود؛ هر زمان گرمای آب در اثر تبادل حرارت با محیط (توسط رادیاتورها) کاهش یابد، دوباره اب به موتورخانه هدایت شده تا گرم شود و این چرخه بارها تکرار می گردد.
معمولاً از رادیاتورها در مکان هایی که نیاز به کنترل دقیق دما و رطوبت ندارند استفاده می گردد چرا که رادیاتورها عمدتاً دارای توانایی تولید گرما می باشند و قابلیت تنظیم درجه حرارت و رطوبت محیط را ندارند اما رادیاتورها در عین حال میزان رطوبت نسبی اتاق را نیز کاهش می دهند. (البته با استفاده از شیر ترموستاتیک رادیاتور می توانید دمای محیط خود را کاملاً تنظیم نمایید.)

توجه: به دلیل تجمع هوای گرم در زیر سقف، استفاده از رادیاتورها تنها در شرایطی که فاصله کف تا سقف محل مورد نظر حداکثر ۳ متر باشد، مناسب است. برای فضاهایی با ارتفاع سقف بیشتر، استفاده از وسایل گرمایشی دمنده دار مانند فن کویل، هواساز، ایرواشر و …. توصیه می شود.
در گروه رادیاتورهای آلومینیومی سایت مرجع خانه تاسیسات که اولین (از سال ۱۳۸۸) (با اندکی حوصله جهت مطالعه توضیحات جامع ارائه شده، می توانید رادیاتور مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت (تضمین بهترین قیمت ها) و اطمینان خاطر از گارانتی اصالت کالا به راحتی خریداری فرمائید.
ضمناً با توجه به اینکه کلیه محصولات در سایت مرجع خانه تاسیسات با گارانتی اصلی و تخفیف های کامل ارائه می شود، جهت رفاه حال خریداران محترم، دماتجهیز اقدام به فروش ویژه هر یک از برندهای معتبر رادیاتور در سراسر کشور مانند ایران رادیاتور، بوتان، گرم ساز، گرم ایران و … می نماید. (فـروش ویـژه انـواع رادیاتور آلومینیومی را از خانه تاسیسات بخـواهیـد)

رادیاتورهای فولادی

رادیاتورهای آلومینیومی

رادیاتورهای حوله خشک کن

رادیاتورهای شیشه ای